Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy na které byste se mohli ptát najdete zde.
Pokud jste nenašli svůj dotaz, obraťte se na nás v sekci kontakt.

Kroužek je ať už pro začátečníky, tak i pro ostřílené parkouristy. Tempo tréningu přizpůsobíme individuálně každému jedinci, takže zkušenější skokany nebudeme brzdit a naopak začátečníky nebudeme tlačit do obtížných skoků.

Parkourový workshop je zpravidla víkendová jednodenní akce, kde si společně zatrénujeme a užijeme tunu zábavy a volného skákání.

Samozřejmě. Počítáme s tím, že si nejste jisti, zda budou děti na kroužek chtít docházet a tak Vám dáme 1 lekci na rozmyšlení.

Po přihlášení na některý z našich kroužků či workshop, na Váš email zašleme všechny potřebné údaje k platbě.  Po připsání peněz na účet Vám odešleme emailem potvrzení o provedení platby.

Profesionální přístup, přímí kontakt na zřizovatele, který s radostí Vaše problémy okamžitě vyřeší, přístup do facebookové skupiny do které pravidelně přidáváme příspěvky z lekcí a máte tak náhled do hodin parkouru. Dále za rychlost, férovost a upřímnost.

A co je novinkou a nebývá to u volnočasových kroužků zvykem, tak i za pojištění Vašich ratolestí na našich hodinách!

Parkour není na vybavení vůbec náročný sport. A proto postačí: obuv do tělocvičny ( ideálně bez černé podrážky ), sportovní oblečení, pití a dobrou náladu 🙂

I tato situace může nastat a ANO, v určitých případech vracíme peníze zpět.

Pokud máte jiný dotaz, tak se na nás neváhejte obrátit v sekci „Kontakt“