fbpx

O nás

Kdo jsme? A proč děláme co děláme?

Jakub Pančík parkourový kroužek

Ahoj! Já jsem Kuba...

Jmenuji se Jakub Pančík.

V roce 2014 jsem ve svých 14 letech začal posilovat s vlastní vahou a věnoval jsem se posilování kalisteniky 1 celý rok

V roce 2015 jsem se rozhodl k posilování zapojit akrobacii a ten samý den jsem se rozhodl naučit FrontFlip (salto vpřed). Bez trenéra, bez rady, venku na umělém hřišti. Rozeběhl jsem se z asfaltové cesty a pokusil se o FrontFlip do písku. Samozřejmě jsem zabořil hlavu do písku a okamžitě jsem zjistil, že to nebude tak snadné

V roce 2017 se k mé cestě začínali připojovat mladí kluci, kteří mě pozorovali při tréninku na hřišti. Netrvalo dlouho a tento rok jsem poprvé zarezervoval místní halu ve Kdyni a společně jsme se s ostatními složili na pronájem na 2h abychom si poprvé mohli zatrénovat v bezpečném prostředí na žíněnkách, duchnách apod.

Od této chvíle jsem se účastnil téměř každé parkourové akce v České republice jako jsou JAMY, WORKSHOPY, TÁBORY, PRAVIDELNÉ TRÉNINKY apod.

Celý rok 2018 se nesl ve spoluprací s dnes již známým Youtuberem Tarym, díky kterému jsem v oblasti parkouru nasbíral mnoho zkušeností. Zaštítil a zaučil mne jak děti trénovat a vést v tréninku. Účastnil jsem se více než desítky jeho parkourových workshopů (jako účastník i trenér ) a 7 turnusů parkourového táboru. (jako trenér)

Již dříve jsem se účastnil parkourového táboru (2016 jako účastník) a měl možnost spolupracovat s mnoha známými tváři a společnostmi, které se zabývají parkourovými tábory, kroužky, workshopy apod..

Tato unikátní zkušenost, kdy jsem měl možnost nahlédnout do přístupu téměř každé, parkourově zaměřené, společnosti v ČR mi poskytuje NADHLED. A díky tomu jsme vytvořili systém, který vyhovuje všem a ne pouze hrstce skokanů. 

 

Komunita

Tímto slovem bychom jednoduše shrnuli náš cíl. Vybudování jednotné komunity stejně smýšlejících lidí, kteří se snaží žít zdravým životním stylem, budují jak sami sebe tak ostatní. 

Jak po fyzické tak i psychické stránce. Posouvání hranic toho, co je možné, budování komunity, která když drží při sobě a neustále roste. Šířit povědomí o pohybu a zdravém životním stylu.